Monthly Archives: Лютий 2018

Стажування наших викладачів у Нідерландах

Стажування наших викладачів у Нідерландах

З 16 по 26 лютого 2018 року доценти кафедри міжнародних економічних відносин Українсько-нідерландської факультет-програми ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина Мельник Юлія Віталіївна, Войтенко Олексій Миколайович та Мигаль Оксана Фелікіссімівна перебували на стажуванні в Університеті прикладних наук Inholland (м. Алкмар, Королівство Нідерланди). Візит відбувся на запрошення університету з метою участі в програмі академічної мобільності в рамках програми […]

Read More

Запрошуємо взяти участь у конференції

Запрошуємо взяти участь у конференції

Шановні колеги! Кафедра міжнародних економічних відносин ТНЕУ запрошує Вас взяти участь у ХІ Міжнародній науково-практичній конференції молодих учених і студентів «Інноваційні процеси економічного і соціально-культурного розвитку: вітчизняний та зарубіжний досвід», яка відбудеться 18-19 квітня у Тернопільському національному економічному університеті (бульвар Шевченка, 9).

Read More

Захисти магістерських робіт

Захисти магістерських робіт

01.02.18 та 02.02.18 на Українсько-нідерландській факультет-програмі ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина успішно пройшли захисти магістерських робіт зі спеціальності “Маркетинг” денної та заочної форм навчання. Доповіді студентів були цікавими, змістовними, аткуальними й практичноорієнтованими, які викликали жваву дискусію серед членів Державної екзаменаційної комісії й усіх присутніх.

Read More